TÜRK YEREL HİZMET-SEN GENEL MERKEZİMİZİN 7. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

Başkent Ankara’da gerçekleşen Genel Kurul çoşku içinde yapılırken ülkemizin her bir köşesinden gelen üst kurul delegelerimiz seçimde oylarını kullanarak önümüzdeki dört yıl boyunca sendikamızın yol haritasını belirleyecek Genel Başkan ve Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerini seçtiler.

Türk Yerel Hizmet – Sen Genel Merkezimizin 7. Olağan Genel Kurulunda Genel Merkeze; Genel Başkan Tuncay ERDEN ve Genel Başkan Yardımcıları Alpaslan GÜN, Mehmet DEMİR, Ramazan KARAKUŞ, İbrahim TABAKOĞLU, Abdullah YÜKSEL ve Ömer YANKAŞ seçildiler.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar YILDIRIM, Genel Başkanımız Önder KAHVECİ ve sendikamızın genel başkanları ve yöneticileri Genel Merkeze seçilen Başkan ve Başkan Yardımcılarına hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

İstanbul Şube Başkanımız Ramazan KARAKUŞ’un Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Merkeze

Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak seçilmesi İstanbul Şubemizde ayrı bir sevinç yaşanmasına sebep olmuştur.

Göreve seçilen Genel Başkan Tuncay ERDEN ve Yönetim Kurulu Teşkilatımıza, Türkiye Kamu-Sen’e Çalışma Hayatına, Ülkemize ve Milletimize Hayırlı Olmasını temenni ederiz.